Život je sladký, nebo ne? Tak si ho pojďme spolu trochu přisladit….

jsem žena, jsem máma….. (stránka se upravuje)

Ráda vařím, připravila jsem pár dobrých receptů. Snad vám přijdou k chuti. Ráda jím, takže už vám neporadím, jak zhubnout, protože to se mi nikdy nedaří 🙂 🙂 🙂

Když mám chvilku čas pro sebe, něco doma vyrábím, buď sama, nebo s dětmi, proto tu jsou také naše drobné výrobky, malůvky a dekorace pro útulný domov.

Připravuji pro vás pár příběhů ze života. Některé šly cestou kolem mě. Jiné příběhy mi někdo vyprávěl, tak jsem naslouchala. Knížky zase doplnily mou cestu poznání o třpytivé hvězdy v temných nocích. Život a úvahy o něm, zanesly mé myšlenky až sem.

Budu moc ráda, když i vy mi napíšete něco o sobě. Podělíte se o vaše zážitky, recepty, tipy na výlety. Zahradničíte rádi? A co vaše výrobky? Jakou dobrou knížku jste četli naposledy?

Pokud máte zájem, můžeme Vaše příspěvky zveřejnit i zde na stránkách Sladkého života. Vaše příspěvky můžou být zcela anonymní, nebo pod vaším jménem či přezdívkou. Pojďme spolu do toho.

Někde jsem kdysi zaslechla toto rčení, nevíte kdo jej vyřkl?

„Jsem voda, co bublá v potocích, jsem mráz, co tolik zebe, jsem hvězda, která svítí do noci, jsem poutník pod ochranou nebe. Jsem slza v koutku oka skrytá, jsem růže, která uvadne, jsem láhev vína nedopitá, jsem člověk, to je nesnadné…“

Kontakt: sladkyzivotblog@gmail.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s