Home – stránka se upravuje

jsem žena, jsem máma….

Připravuji pro vás stránky příběhů ze života. Některé šly cestou kolem mě. Jiné příběhy mi někdo vyprávěl, tak jsem naslouchala. Knížky zase doplnily mou cestu poznání o třpytivé hvězdy v temných nocích. Život a úvahy o něm, zanesly mé myšlenky až sem.

Příběhy života, úryvky od slavných spisovatelů a úvahy naleznete v kategorii PŘÍBĚHY:

https://sladkyzivot.blog/category/pribehy/

Ráda vařím, je tu tedy pár dobrých receptů. Snad vám přijdou k chuti. Ráda jím, takže už vám neporadím, jak zhubnout, protože to se mi nikdy nedaří 🙂 🙂 🙂

Nápady na vaření najdete v sekci RECEPTY:

https://sladkyzivot.blog/category/recepty/

Často něco doma vyrábím, buď sama, nebo s dětmi, proto jsou tu naše drobné výrobky, malůvky, dekorace pro útulný domov aj.

Naše nápady a inspiraci k vaší tvorbě připravuji v sekci VYTVOŘENO PRO RADOST:

https://sladkyzivot.blog/category/vytvoreno-pro-radost/

Budu moc ráda, když i vy mi napíšete něco o sobě. Podělíte se o vaše zážitky, recepty, tipy na výlet. Zahradničíte rádi? A co vaše výrobky? Jakou dobrou knížku jste četli naposledy?

Někde jsem kdysi zaslechla:

Jsem voda, která bublá v potocích, jsem mráz, co tolik zebe, jsem hvězda, která svítí do noci, jsem poutník pod ochranou nebe. Jsem slza v koutku oka skrytá, jsem růže, která uvadne, jsem láhev vína nedopitá, jsem člověk, to je nesnadné……

Kontakt: připravuje se

Recenze:

Recepty od Gábiny voní a chutnají online či na papíře. Její předností je, že umí nejen výborně vařit, ale také popsat přesně postupy a výsledný produkt skvěle nafotit: jídla na talíři v jejím aranžmá vypadají jako umělecká díla starých mistrů.  Není ale pouhou food bloggerkou, umí se dívat na svět kolem sebe široce otevřenýma očima dvojnásobné matky, s citem i vášní, které se promítají také do jejích receptů.

Jaroslav Pomp, mediální konzultant

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s