O mně

jsem žena, jsem máma….

Připravuji pro vás stránky příběhů ze života. Některé šly cestou kolem mě. Jiné příběhy mi někdo vyprávěl, tak jsem naslouchala. Život a úvahy o něm, zanesly mé myšlenky až sem.

Ráda vařím, je tu tedy pár dobrých receptů. Snad vám přijdou k chuti. Ráda jím, takže už vám neporadím, jak zhubnout, protože to se mi nikdy nedaří 🙂 🙂 🙂

Často něco doma vyrábím, buď sama, nebo s dětmi, proto jsou tu naše drobné výrobky, malůvky, dekorace pro útulný domov aj.

Budu moc ráda, když i vy mi napíšete něco o sobě. Podělíte se o vaše zážitky, recepty, tipy na výlet. Zahradničíte rádi? A co vaše výrobky? Jakou dobrou knížku jste četli naposledy?

Kontakt: připravuje se

Někde jsem kdysi zaslechla:

Jsem voda, která bublá v potocích, jsem mráz, co tolik zebe, jsem hvězda, která svítí do noci, jsem poutník pod ochranou nebe. Jsem slza v koutku oka skrytá, jsem růže, která uvadne, jsem láhev vína nedopitá, jsem člověk, to je nesnadné……

Recenze:

Recepty od Gábiny voní a chutnají online či na papíře. Její předností je, že umí nejen výborně vařit, ale také popsat přesně postupy a výsledný produkt skvěle nafotit: jídla na talíři v jejím aranžmá vypadají jako umělecká díla starých mistrů.  Není ale pouhou food bloggerkou, umí se dívat na svět kolem sebe široce otevřenýma očima dvojnásobné matky, s citem i vášní, které se promítají také do jejích receptů.

Jaroslav Pomp, mediální konzultant

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s