Jak vyrobit hradní věž pro dekoraci nebo pro panenky

Vyrobte si doma hradní věž pro dekoraci, zejména v době vánoc, kdy se hodí věž natřít bílou barvou. Zapojte do projektu i děti, určitě je to bude bavit. Ve věži se brzy zabydlí panenky či víly a skřeti. Mou dceru hned napadlo posadit do horního okna Lociku. Věž má dokonce i dvě podlaží.

Na výrobu této věže jsem použila obal z Pringles čipsů, obal z čaje Dr.Weiss a roličku od toaletního papíru. Korpusy krabiček jsem zastřihla do požadovaného tvaru a střechy jsme vyrobila ze čtvrtky papíru. Pak jsem vše dohromady slepila tavnou pistolí.

Nakonec jsem věž ve dvou vrstvách přetřela bílou barvou z obchodu, která je určena na více různých povrchů a má dobré krycí schopností. Stopy štětce jsem se nesnažila roztírat, naopak jsem je zdůrazňovala.

Po zaschnutí barvy jsem věž potřela na různých místech lepidlem Herkules a na lepidlo jsem sypala třpytky různých barev.

Určitě by mohla být věž také pomalovaná do šediva, na hnědo a dal by se jí dát realistický vzhled kamenů a hradeb. Věž jsem osvítila vánočním světelným řetězem na baterie.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s