Prodej chaty na horách

Chata prodej – Krušné hory

Prodám chatu v lyžařském centru Krušných hor, Nové Město – Moldava. Vrchol hory Bouřňák. Pozemky 234/9, 233/ 62 a 243/23 celkem 652m² kat. území Nové Město u Mikulova, zastavěný pozemek (st. parcela č 276) 126 m². Garáž, kůlna i prosklená veranda.

Nová střecha z roku 2020 zn. Satjam. Vše plně zkolaudováno. Chata je suchá, částečně podsklepena, postavena z dutých cihel, okna i dveře plastové, bezpečnostní. Podkroví a příslušenství je dřevostavba. Nová ručně vykopána studna i vrt.

V přízemí je obytná místnost se sprchovým koutem a kuchyňkou.

V podkroví je útulný prostor pro spaní.

Odpad je sveden do jímky. WC samostatně. Chata je ze všech stran obklopena vlastními pozemky. Běžkařská trasa a cyklotrasa u chaty, lyžařská sjezdovka 200 m. Poblíž golfové hřiště, možné i ježdění na koních. Koupání Ontárko 1km na kole, Cínovec 8km, lázně Altenberg 20km a Teplice lázně plus Aquacentrem.

Chata je vytápěna akumulačními kamny a ručně zhotovenými velkými železnými kamny. Elektřina jistič 3x 25A, zásuvka na motorový proud. Příjezd k chatě od silnice po obecní cestě, nebo po louce. Altenberg a lázně Teplice 15 min. autem. Praha 1hod. 30 min. po dálnici.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB): G

Cena: 5.500.000 Kč

Kontakt: sladkyzivotblog@gmail.com

Tel.: +420 605 080 572

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s