Skryjská jezírka, tip na výlet pro rodinu a milovníky přírody

Skryjská jezírka, skvělý výlet pro rodinu a milovníky přírody. Přemýšlíte, kam na výlet? Máte rádi přírodu? Potřebujete si vydechnout od městského ruchu a hledáte dobrodružství uprostřed zeleně. Máte srdce v přírodě? Navštivte Skryjská jezírka.

Skryjská jezírka leží v západní části Křivoklátska. Zaparkujte jednoduše v obci Skryje a projděte se krásnou lesní cestičkou zhruba 3 km směrem k jezírkům nebo zaparkujete ještě blíže z druhé strany u Podmokelského mlýnu. Tato cesta je dlouhá pouze 1,5 km a vede podél Zbirožského potoka. Vše je dobře značeno. Záleží na Vás, jakou si vyberete přístupovou cestu.

Výlet je na několik hodin. Doporučuji vzít si s sebou pití, malou svačinku pro děti, pevnou obuv a ručník. Proč právě ručník? Protože jen málokdo odolá tomu, nesundat si boty a neprojít se křišťálově čistou vodou přímo v jezírku u vodopádu.

Cesta je dobrodružná a napínavá hlavně pro děti. Půjdete cestou necestou. Budete muset překonat různé překážky. Na cestě lesem půjdete podél potoka, překonáte dřevěné lávky, padlé kmeny i skaliska. Pěšinkou rozhodně neprojdou kočárky, ale starší děti budou mít opravdu velikou radost a pestrý zážitek. Potkali jsme i hodně pejsků.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s