Adventní vánoční věnec plný lásky zdobený magickou šalvějí

Adventní vánoční věnec plný lásky to není jen tak obyčejný věnec. Adventní věnec je vždy záležitostí vkusu, momentální nálady, módního designu pro určitý onen daný rok a hlavně, hlavně tím začíná příprava vánoc. Vánoce se už kvapem blíží a my se začínáme těšit. Hospodyňky připravují výzdobu, vůní vánoc nasáknou naše domovy i ulice a my sháníme dárečky pro své blízké. Děti se těší na Ježíška a jiskra v jejich oku je pro nás dospělé tím nejlepším dárkem.

Pro šalvěj jsem se letos rozhodla proto, protože šalvěj odhání zlé duchy. Až skončí advent, udělám si ze šalvěje domácí vykuřovadlo a vykouřím na Nový rok všechny zlé duchy. Navíc mám doma hodně sušené šalvěje ze zahrádky a její barva mi přišla vhod, neb je stříbrno-šedivozelená a bude se hodit k mému stříbrnému věnci, který letos toužil po této barvě spjaté s barvou bílou a tradiční červenou.

Adventní vánoční věnec plný lásky zdobený šalvějí

K výrobě potřebujeme nějaký tác, talíř či podnos jako základnu. Čtyři adventní svíčky. Sušenou šalvěj nebo větvičky jehličnanů. Běžně dostupné dekorace.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s